piątek, 3 maja 2013

Prolog

Tytuł: Give me love
Rodzaj: Romans/ Kryminał 
Bohaterowie: Sophie Rayns, Max Samons, Emily Sheyn, Thomas Dankens

Sophie razem z ojczymem przyjechała do Nowego Jorku, zaraz po śmierci swojej matki. Nigdy nie kochała nowego partnera matki, nie tolerowała go. Nikt nie chciał jej powiedzieć jak zginęła, do czasu kiedy usłyszała rozmowę ojczyma z jego przyjacielem. Jej mamusia, osoba dla 14 letniej dziewczynki wtedy najważniejsza i najpotrzebniejsza, została zamordowana. Soph zrozumiałaby gdyby stało się tak z rąk jakiegoś mordercy lub byłby to nawet przypadek, ale nie Anastasia zginęła z rąk jej ojczyma. Sophie od tej pory nie była już taka sama. Uciekła z domu i zamieszkała u swojego przyjaciela, który miał wtedy już 18 lat. Thomas traktował ją jak własną siostrę. Miał on jednak jedną zasadniczą wadę, był płatnym mordercą. To raczej nie najodpowiedniejszy towarzysz dla wtedy już 15 nastolatki. Soph chciała jednak zostać taka jak on, chciała być silna, samodzielna, a najważniejsze chciała zemścić się na ojczymie. Thomas trenował ją, a dziewczyna szybko pochłaniała całą wiedzę i sztukę walki. Po kilku latach postanowiła dołączyć do przyjaciela i pomagać mu w jego pracy. Dzięki swojemu wdziękowi i przebiegłości nie miała problemów z żadną sprawą. Chodź teraz ma 24 lat, na jej koncie jest już mnóstwo morderstw, jednak nigdy nie przypadkowych. Niby dziwne, że płatna morderczyni, która bez mrugnięcia okiem zabija ludzi, studiuje prawo. Niektórzy z jej współpracowników obcinają kosmyki włosów swoich ofiar, a ona studiuje prawo. Po prostu podnieca ją to, tak samo jak szybkie samochody czy niebezpieczni mężczyźni. Czasem zdarza jej się przypadkowy sex, ale to tylko z wyjątkowymi mężczyznami. 
Od kilku miesięcy mieszka z Max'em, który także studiuje prawo. Zdarzyło im się przespać ze sobą kilka razy, ale i tak są tylko przyjaciółmi. 
Mam nadzieję, że spodoba wam się mój blog i moja historia, jeśli nie to piszcie w komentarzach co wam się w niej nie podoba, a jeśli wam się podoba to piszcie co się wam spodobało. Postaram się pisać rozdział raz na tydzień lub na dwa tygodnie, zależy czy będę miała czas i wenę.
                                                                                         Dziękuję za uwagę.
                                                                                                           Samara <3

2 komentarze:

  1. siemka dzięki za link. i mam nadzieję że kolejne rozdziały będą tak dobre jak ten :).... miłego pisania

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć <3

      Usuń